Hava Durumu

Kura ile hak kazanmıştı, Togg’un keyfine varamadı!

Kura sonucunda satın alma hakkı elde ettiği Togg’u iki ayda iki kere arıza yaptı. Elektrikli otomobil, servis elemanlarının yardımıyla hareket edebilir duruma getirildi, daha sonra başka bir araç yardımıyla çekiciye yüklendi. Togg’un sahibi ise bu durum karşısında, “Gerçekten değerinin üzerinde bir araç. Sanırım üretim için acele ettiler” ifadelerini kullandı.

Haber Giriş Tarihi: 11.11.2023 16:17
Haber Güncellenme Tarihi: 11.11.2023 16:17
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.lodoshaber.com
Kura ile hak kazanmıştı, Togg’un keyfine varamadı!

Türkiye’nin yerli otomobili Togg, en çok satılan elektrikli otomobillerin başında yer alıyor. Hızlı bir şekilde teslimatları artırılan yerli araç trafikte çoğalmaya devam ediyor. Ancak bazı araçlarda teknik arıza meydana gelebiliyor. Togg’un T10X model aracı iki ay içerisinde iki kere arıza yaparak yolda kaldı. Araç, çekiciyle Togg’un Zeytinburnu’nda bulunan servisine götürüldü. Arıza yapan Togg, kapalı otoparktan başka bir aracın yardımıyla çıkarıldı. Elektrikli otomobil, servis elemanları tarafından hareket edebilir duruma getirilerek, çekildi.

,

Türkiye’nin yerli otomobili Togg, en çok satılan elektrikli otomobillerin başında yer alıyor. Hızlı bir şekilde teslimatları artırılan yerli araç trafikte çoğalmaya devam ediyor. Ancak bazı araçlarda teknik arıza meydana gelebiliyor. Togg’un T10X model aracı iki ay içerisinde iki kere arıza yaparak yolda kaldı. Araç, çekiciyle Togg’un Zeytinburnu’nda bulunan servisine götürüldü. Arıza yapan Togg, kapalı otoparktan başka bir aracın yardımıyla çıkarıldı. Elektrikli otomobil, servis elemanları tarafından hareket edebilir duruma getirilerek, çekildi.

“YOL YARDIM ARACIN HAREKET ETMESİ İLE İLGİLİ İŞLEMLER YAPTI”

Arıza talebi sonrası Togg tarafından hızlı bir dönüşün yapıldığını vurgulayan Hattatoğlu, “Togg tarafından da sorunu bilmiyorlar. İttirilmemesi gerektiği söyleniyor. Yol yardım aracın hareket etmesi ile ilgili işlemler yaptı. Ümit ederim doğru bir yol izlemişizdir. Servise gittikten sonra sorunu çözmeye çalışacaklar” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.