SON DAKİKA
Hava Durumu

En duygusal kişiler bu burçlardan çıkıyor!

Bazı çok duygusuz ve aşırı pratik türlerimiz var ama burada size zodyak işaretleri temelinde en duygusal ruhları getiriyoruz. Partneriniz onlardan biri mi?

Haber Giriş Tarihi: 13.01.2023 14:42
Haber Güncellenme Tarihi: 13.01.2023 14:42
https://www.lodoshaber.com
En duygusal kişiler bu burçlardan çıkıyor!

Astroloji bize insanlar hakkında, duygularını nasıl ele aldıkları da dahil olmak üzere çok şey söyleyebilir. Zodyak burçlarından hangisinin en duygusal olduğunu görmek size arkadaşlarınız, aileniz ve hatta kendiniz hakkında fikir verebilir.

YENGEÇ

Bu burç, kendi duyguları ve başkalarının duyguları ile çok uyumludur, yani çok yüksek duygusal zekaya sahiptirler. Duygularıyla baş edebilmeleri çok uzun zaman alıyor. Çok hassastırlar ve genellikle ağlayan bebekler olarak adlandırılırlar. Diğer insanların duygularına kapılmak zamanla yorucu olabileceğinden, dikkatli olmazlarsa duygusal yapıları onların aleyhine çalışabilir.

BALIK

Balıklar her duyguyu hissederler ve duygular aracılığıyla bağlantılar kurmakta mükemmeldirler. Bazen bunda o kadar iyidirler ki medyum olarak da adlandırılabilirler. Dezavantajı, depresyona girmeleri çok kolaydır çünkü kendilerini iyi hissettirmek için diğer kişinin enerjisini emerler, ancak bununla tek başlarına başa çıkamayacaklarını unuturlar. Kolayca affedip unutabilirler ama aynı zamanda kendilerine de zarar veriyor olabilirler.

AKREP

Bu burç zamanda duygusaldır ve derin duygu ve duygularla ilişkilendirilir. Akrepler yoğun ve tutkulu, çok sadık ve koruyucu. Balık ve Yengeç burcunun aksine, duygularıyla biraz daha özeldirler. Olumsuz duygular hissederlerse kendilerine çok zarar verebilirler. Duygularını çok derinden hissetme eğiliminde olsalar da, genellikle kendilerini ifade etmekte güçlük çekerler, bu da bazen kendilerini biraz yalnız veya izole hissetmelerine neden olabilir.

KOÇ

Koç, son derece duygusal ve kaygısızdır ve kendilerini doyurmak için alevlerin içine atlarlar. Onlar da çok tahmin edilemez ve ateşli olabilirler. Bu burç aynı zamanda tutkularını gerçekleştirmek için duygularını kullanmasıyla da tanınır. Bir Koç'un üzgün olup olmadığını her zaman bileceksiniz çünkü akıllarından geçenleri söylemekten korkmuyorlar.

TERAZİ

Görünüşte sorulduğunda, insanlar her zaman Terazilerin duygusal olmadığını söyleyecektir. Ama gerçek şu ki, denge kuramamaktan korktukları için öyleler. Egoları çok büyük olabilir ve biri onlara aynayı gösterirse, onların da burnundan sular aktığını görebilirsiniz. Çok duygusaldırlar ama bunu savunmacı ve kırıcı sözlerle saklamaya çalışırlar.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.