Bursa'da cips poşeti içerisine yerleştirdikleri uyuşturucu maddeyi taşırken yakalandılar. Narkotik köpeğinin yardımı ile cips poşetinin içine gizlenmiş 1 kilogram 100 gram satışa hazır eroin ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Cips poşetinden uyuşturucu çıktı
Bursa'da cips poşeti içerisine yerleştirdikleri uyuşturucu maddeyi taşırken yakalandılar. Narkotik köpeğinin yardımı ile cips poşetinin içine gizlenmiş 1 kilogram 100 gram satışa hazır eroin ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.