Hava Durumu

Orhangazi Meclisi'de 5 gündem maddesi görüşüldü

Bursa'da Orhangazi Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı ikinci birleşimi gerçekleştirildi. Toplantı Belediye Başkanı Bekir Aydın Başkanlığında 5 gündem maddesi ile Belediye meclis toplantı salonunda yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 06.02.2024 19:04
Haber Güncellenme Tarihi: 06.02.2024 19:04
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.lodoshaber.com
Orhangazi Meclisi'de 5 gündem maddesi görüşüldü

Bursa'da Orhangazi Belediye Meclisi şubat ayında ikinci kez toplandı. Şubat ayı meclis toplantısının ikinci birleşiminde komisyonlardan gelen maddeler görüşülerek karara bağlandı. Toplantının ilk gündem maddesi Zabıta personelinin Fazla mesai ücretleri ile ilgili madde oldu. Madde Plan ve Bütçe komisyonundan geldiği gibi kabul edildi.

2. gündem maddesi 154 Kv Orhangazi-İznik-Paşalar enerji iletim hattı imar planı değişikliği ise imar komisyondan geldiği gibi oylandı. Madde kabul edildi. Meclis toplantısının

3. Gündem maddesi 154 Kv Gemlik-Karamürsel – Yalova enerji iletim hattı imar planı değişikliği, hakkında oldu. Madde imar komisyonundan geldiği şekilde oylanarak kabul edildi.

Şubat ayı meclis toplantısının 4. ve 5. gündem maddeleri Muradiye mahallesinde bulunan bir parsel üzerinde Terminal alanı yapımı amacıyla Bursa Büyükşehir Belediyesine devredilmesi ve karşılığında Örnekköy mahallesinde bulunan bir parsel sayılı taşınmaz üzerine ek hizmet binası yapılması amacıyla tüm iş ve işlemleri yapmak üzere Belediye Başkanı ve Belediye Encümenine yetki verilmesi hakkında oldu. Maddeler Hukuk ve İmar komisyonlarından geldiği gibi oylandı. Maddeler kabul edildi. Toplantının ardından meclis mart ayında toplanmak üzere Belediye Başkanı Bekir Aydın tarafından birleşime son verildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.