Hava Durumu

Bursa’da hava durumu nasıl?

Meteoroloji Bursa için 2 Mart 2024 Cumartesi günü hava tahmin raporunu yayınladıHafta sonunun ilk gününe 7 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı. Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzüyü ile birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde seyrediyor. Öğle saatlerinde şehir genelinde hafif sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Öğle saatleri sonrası 17 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzü şehre hakim oluyor. Akşam saatlerine doğru termometreler 16 derece olarak ölçülürken sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde yer yer sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de yağış geçişleri sürerken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek.Hafta sonunun ilk gününe 7 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı. Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzüyü ile birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde seyrediyor. Öğle saatlerinde şehir genelinde hafif sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. Öğle saatleri sonrası 17 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzü şehre hakim oluyor. Akşam saatlerine doğru termometreler 16 derece olarak ölçülürken sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde yer yer sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de yağış geçişleri sürerken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek.

Haber Giriş Tarihi: 02.03.2024 09:00
Haber Güncellenme Tarihi: 02.03.2024 09:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.lodoshaber.com
Bursa’da hava durumu nasıl?

Hafta sonunun ilk gününe 7 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzüyü ile birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde hafif sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. 

Öğle saatleri sonrası 17 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzü şehre hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 16 derece olarak ölçülürken sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde yer yer sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de yağış geçişleri sürerken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.